Історія господарства

Державне підприємство «Дослідне господарство «Грусятичі» Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН було засновано у 1961 р. і тоді мало назву насінницький радгосп «Грусятицький».

Відповідно до наказу Української академії аграрних наук № 191 від 27.09.1991 р. «Про зміну назв насінницьких радгоспів НДІ землеробства і тваринництва західних районів УРСР» та наказу Науково-дослідного інституту землеробства і тваринництва західних районів УРСР № 101 від 16.10.1991 р. насінницький радгосп «Грусятицький» перейменовано в Дослідне господарство «Грусятичі».

Згідно з наказом від 29 грудня 2003 р. Української академії аграрних наук «Про впорядкування найменувань наукових установ, підприємств та організацій, які входять до складу Української академії аграрних наук» Дослідне господарство «Грусятичі» перейменоване в Державне підприємство «Дослідне господарство «Грусятичі» Інституту землеробства і тваринництва Західного регіону УААН» згідно з наказом № 15 від 15 червня 2004 р.

Доїзд: автобусним транспортом сполученням Львів – Ходорів з АС № 5 м. Львова; залізничним транспортом Львів – Ходорів – з приміського вокзалу м. Львова.